Pron viestintä | Ammattiliitto Pro
Valikko
  • Muut Pron verkkopalvelut
Pro+

Olethan viestintään yhteydessä vastuualueiden mukaisesti.

Yhteystiedot

Aaltonen, Jaana
viestintäjohtaja
(09) 1727 3246, 050 336 6286
jaana.aaltonen@proliitto.fi

Nieminen, Riitta
viestintäpäällikkö
040 773 6591
riitta.nieminen@proliitto.fi

Palhus, Katja
päätoimittaja, poissa 31.5.2019 saakka 
Verkkoviestintä
(09) 1727 3278, 040 564 0767
katja.palhus@proliitto.fi

Haapajärvi, Henrik
elinkeino- ja ympäristöpoliittinen asiantuntija
(09) 1727 3764, 050 339 2604
henrik.haapajarvi@proliitto.fi

Malste, Antti
yhteiskuntasuhteiden asiantuntija, media- ja yhteiskuntasuhteet 
050 441 8495
antti.malste@proliitto.fi

Paetau, Susanne
tiedottaja (ruotsinkielinen)
(09) 1727 3559, 050 514 5073
susanne.paetau@proliitto.fi

Sadinmaa, Antti
tiedottaja
040 522 8852
antti.sadinmaa@proliitto.fi 

Stenroos, Julia
tiedottaja, sijainen 31.5.2019 saakka
050 470 6215
julia.stenroos@proliitto.fi 

Tuomainen, Nina
päätoimittajan sijainen 31.5.2019 saakka
050 462 1116
nina.tuomainen@proliitto.fi

Eerikäinen, Aki
viestintäasiantuntija
(09) 1727 3762, 050 562 3057
aki.eerikainen@proliitto.fi

Ravantti, Elli
viestinnän suunnittelija
050 449 8146
elli.ravantti@proliitto.fi